Perde Yıkama

Gönderen:

Perde Yıkama
perde-g囚rsel-1-300x200Perde yıkamak önemli ve dikkat gerektiren bir iştir. Bunun nedenini şöyle açıklayabiliriz.Perdeler uygun yöntem seçilerek yıkanmazlarsa kumaş zarar görebilir çekebilir solabilir yıpranabilir. Dolayısıyla bütçeniz zarar görebilir.

Perde yıkama firması olarak bunun önüne geçiyoruz ve hiçbir şekilde zarar görmeden tüm perde çeşitlerinizi yıkıyoruz. Stor perde zebra perde tül perde ve diğer tüm perde çeşitleriniz firmamız tarafından garantili olarak yıkanır. Yani memnun kalmazsanız perdeleriniz tekrar yıkama işlemine sokulur. Çünkü biz firmamıza çok güveniyoruz ve memnun kalamazsanız ücret talep etmiyoruz.

Dahası Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz servis imkanları sunuyoruz. Ankara’nın neresinde olursanız olun çankaya keçiören eryaman etlik yenimahalle çayyolu ve tüm semtlere ücretsiz servis hizmetimiz vardır. Bununla da kalmıyoruz takma çıkarma ve montaj işlemlerini de biz yapıyoruz.

Özellikle zebra ve stor perdelerin takılması emek ister. Tül perdeler kadar kolay değildir. tüm bu işlemlerinizde bizi tercih ettiğiniz takdirde ücretsiz olarak tarafımızca yapılır. randevu almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.